MicroConnect netwerkkabel - 30 m - oranje

Netwerkkabels Overige
    • MicroConnect netwerkkabel - 30 m - oranje_0
    MicroConnect netwerkkabel - 30 m - oranje
    • 5 nieuw vanaf  €39,50  
    •  €39,50

      Op voorraad online

      Tracking code :  €0,40

      Aangetekend :  €1

      STOCK BUREAU
      (Professionnel verkoper)
      (3164 verkop(en))
      Staat van het product
      Nieuw
      Positieve beoordelingen
      99,89%

      Alle aanbiedingen
      •  €39,50 Verzendkosten + €0,40
        Op voorraad
        Nieuw
        Pro
        STOCK BUREAU
        (3164)
      •  €44,93 Verzendkosten + €0
        Op voorraad
        Nieuw
        Pro
        AsDiscount
        (3490)
      •  €47,38 Verzendkosten + €4,59
        Op voorraad
        Nieuw
        Pro
        Espace disque
        (1797)
      •  €64,39 Verzendkosten + €0
        Op voorraad
        Nieuw
        Pro
        Zoomici
        (976)
      Zie het aanbod van onze partners
    • Tevreden
      of geld terug
    • Fnac Klantenservice
    • Betaling

    TECHNISCHE EIGENSCHAPPENMicroConnect netwerkkabel - 30 m - oranje

    • Type de câble réseau Câble de réseau - OM3
    • Technologie Fibre optique
    • Type de fibres optiques Multimode
    • Matériau de la gaine Low Smoke Zero Halogen (peu de fumée, zéro halogène)
    • Diamètre noyau / gainage 50 / 125 microns
    • Longueur 30 m
    • Couleur Orange
    • Catégorie de couleur Orange
    • Connecteurs 2 x LC/PC multimode - mâle
    • Connecteurs (côté opposé) 2 x LC/PC multimode - mâle
    • Services & maintenance Garantie de 25 ans

    Reviews van klanten MicroConnect netwerkkabel - 30 m - oranje