MicroConnect netwerkkabel - 1 m

Netwerkkabels Overige
    • MicroConnect netwerkkabel - 1 m_0
    MicroConnect netwerkkabel - 1 m
    • 3 nieuw vanaf  €20,19  
    • Alle aanbiedingen
      •  €20,19 Verzendkosten + €0
        Op voorraad
        Nieuw
        Pro
        AsDiscount
        (3483)
      •  €21,17 Verzendkosten + €4,59
        Op voorraad
        Nieuw
        Pro
        Espace disque
        (1795)
      •  €42,06 Verzendkosten + €0
        Op voorraad
        Nieuw
        Pro
        Zoomici
        (972)
    • Tevreden
      of geld terug
    • Fnac Klantenservice
    • Betaling

    Beschrijving MicroConnect netwerkkabel - 1 m

    De marketing beschrijving is niet beschikbaar.

    TECHNISCHE EIGENSCHAPPENMicroConnect netwerkkabel - 1 m

    • Type de câble réseau Câble de réseau - OM1
    • Technologie Fibre optique
    • Type de fibres optiques Multimode
    • Matériau de la gaine Low Smoke Zero Halogen (peu de fumée, zéro halogène)
    • Diamètre noyau / gainage 50 / 125 microns
    • Longueur 1 m
    • Connecteurs 2 x multimode ST/PC - mâle
    • Connecteurs (côté opposé) 2 x SC/PC multimode - mâle
    • Services & maintenance Garantie de 25 ans

    Reviews van klanten MicroConnect netwerkkabel - 1 m